O Kancelarii

KANCELARIA NOTARIALNA

Kancelaria Notarialna została założona w 1997 roku przez notariusza Waldemara Wajdę i do marca 2007 roku była prowadzona jednoosobowo. Od marca 2007 roku Kancelaria funkcjonuje w formie spółki cywilnej prowadzonej przez Notariuszy Waldemara Wajdę i Dominikę Angerman-Wajda, natomiast w styczniu 2016 roku do grona wspólników dołączyła notariusz Marta Czernicka.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług prawniczych, wypracowanym standardom, ciągłym podnoszeniem kompetencji oraz poszanowaniu tradycji, gwarantujemy naszym klientom najwyższą merytoryczną jakość świadczonych usług, w myśl przyjaznego profesjonalizmu.

Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, zapewniając klientom bezpieczeństwo obrotu prawnego oraz gwarancję zachowania należytej tajemnicy.

Kancelaria świadczy usługi notarialne dla osób prawnych, osób fizycznych, w tym przedsiębiorców w pełnym zakresie ich działalności.

Kancelaria znajduje się w centrum Krakowa ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 36/4, zajmując pierwszą kondygnację historycznej kamienicy. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, z możliwością umawiania klientów w porach późniejszych oraz w sobotę. Korzystamy ze stałej obsługi firm kurierskich oraz tłumaczy przysięgłych w celu obsługi klientów obcojęzycznych. W pobliżu Kancelarii znajdują się dwa duże płatne parkingi, pod hotelem Cracovia oraz parking podziemny przy Muzeum Narodowym, można zaparkować także pod Kancelarią po uiszczeniu opłaty w parkometrze strefowym.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do grona naszych stałych Klientów.